Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/www/17224/kiwi-webmaster_cz/admin/inc/lib/DB.class.php on line 22
Tvorba webových stránek | Kiwi-webmaster.cz

Tvorba webových stránek


Pryč jsou ty doby, kdy si mohla firma, či živnostník dovolit své webové stránky nemít, dnes je to nutnost! V čem mohou webové stránky pomoci právě vám? Zde je několik důvodů, proč se vyplatí pořídit si své vlastní stránky:

  • Oslovení nových zákazníků, vyšší zisky
  • Zlepšení důvěryhodnosti a celkového obrazu firmy
  • Výhoda před konkurencí
  • Komunikace se stávajícími zákazníky
  • Veřejně dostupná nabídka vašich služeb na jednom místě
  • Jeden z nejlevnějších způsobů reklamy, velká návratnost investice

Jak tvorba webu probíhá?

1. Zadání projektu - Nejprve je nutné mě kontaktovat a oznámit, že máte o webové stránky zájem. Poté se můžeme domluvit na osobní schůzce, skype konferenci, či zaslání zadání projektu na e-mail (záleží na složitosti zakázky).

2. Analýza - V tomto kroku rozeberu zadání a pokusím se navrhnout konkrétní řešení a strukturu, která by mohla napomoci k většímu úspěchu celého projektu.

3. Grafický návrh - Vytvoření grafického návrhu webu, který je následně poslán ke schválení klientovi a případně poupraven.

4. Zhotovení webu - Jde o samotné zhotovení webových stránek po technické stránce. Základem je validní XHTML/CSS kód (dle norem W3C), jako serverový jazyk využívám PHP/MySQL a interaktivní prvky programuji pomocí javascriptové knihovny jQuery.

5. Test funkčnosti - Jakmile jsou webové stránky hotovy, jsou podrobeny testování ve všech běžně využívaných webových prohlížečích za účelem minimalizace možnosti výskutu chyby v ostrém provozu.

6. Spuštění - Vytvořené webové stránky nahraji na webový server a spolu s fakturou obdržíte CD obsahující veškerý vytvořený materiál a nápovědu pro práci s redakčním systémem. Mimo jiné dále nabízím zaškolení v práci s redakčním systémem a propagaci nových webových stránek formou internetového marketingu.

Kolik mě budou webové stránky stát?

Cena webových stránek je přímo úměrná požadavkům na jejich funkčnost. Využijte mojí interaktivní kalkulačku pro zjištění celkové ceny pro váš projekt.

Proč svěřit své stránky kiwimu?

Trh s webovými stránkami je v české republice vysoce konkurenční, proč tedy svěřit svůj projekt právě "nějakému kiwimu"? Odpověď na tuto otázku se dozvíte právě zde.

Jak začít?

Pokud jste již rozhodnuti, že o webové stránky máte zájem, není nic jednoduššího než-li mě kontaktovat.
 

Často kladené otázky a odpovědi na ně naleznete na této stránce.  

Vyskytuje-li se v textu pojem, kterému nerozumíte, ale je pro vás důležitý jeho význam, nabízím slovníček pojmů.

 Chci vědět cenu! Kontaktujte mne!
skype