Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/www/17224/kiwi-webmaster_cz/admin/inc/lib/DB.class.php on line 22
Proč si vybrat Kiwiho | Kiwi-webmaster.cz

Proč svěřit tvorbu webových stránek Kiwimu?


Osobní a individuální přístup

Různé webové stránky mají rozdílné cíle a snaží se zaujmout odlišnou skupinu uživatelů, přistupuji proto ke každému projektu individuálně. Navrhuji právě takové řešení, které bude nejvhodnější právě pro vás. Při realizaci webových stránek mají mí klienti neustálý přehled o průběhu realizace.


Mám spokojené klienty

Co vám objektivněji vypoví o mých službách nežli právě slova předchozích klientů? Z tohoto důvodu své zhotovené weby umisťuji v sekci reference, zároveň s vyjádřením klienta


Nabízím "kompletní balíček"

Grafický návrh a nakódování webových stránek je samozřejmostí, tím ovšem cesta za úspěšným webem nekončí. Jakmile jsou stránky hotové, přichází na řadu internetový marketing, který zajistí, aby internetové stránky nejen dobře vypadaly, ale také úspěšně prodávaly.


Podpora a dostupnost

Jsem k zastižení na e-mailu, telefonu (+420 737 890 715), skypu (antisuriv), chatu, twitteru a facebooku. Neváhejte mě kontaktovat kdykoli, včetně večerních hodin a víkendů.


Co dělám mě baví

Má práce pro mě není povinností, nýbrž největším koníčkem. Snažím se neustále zdokonalovat a učit novým technologiím, které pak využívám ke zdokonalování svých produktů.


Nápověda, dokumentace

Ke každému zhotovenému projektu zdarma poskytuji zaškolení v použití a v případě webových stránek dodávám navíc podrobnou dokumentaci k práci s redakčním systémem. Většina polí redakčního systému také obsahuje "otazníček" pro zobrazení konkrétní nápovědy k dané funkci.

 Chci vědět cenu! Kontaktujte mne!
skype