Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/www/17224/kiwi-webmaster_cz/admin/inc/lib/DB.class.php on line 22
Kdo je Kiwi? | Kiwi-webmaster.cz

O mně


Michal Majer - portrétJmenuji se Michal Majer, je mi 24 let a tvorbou webových stránek se zabývám již nějaký ten pátek (viz. mé reference). Ta je zároveň (spolu s podnikáním obecně) mým největším koníčkem a každou volnou chvíli se snažím využít ke zdokonalování se v oboru.

Úspěšně jsem odmaturoval na Soukromé Střední Škole Výpočetní Techniky (SSŠVT) bakalářský titul získal na ČVUT - fakultě informačních technologií. V současné době studuji magisterský program softwarového inženýrství na Aalto University v Helsinkách (Finsko).

Webové stránky tvořím v XHTML/CSS. Ovládám programovací jazyky PHP, Visual Basic, Javascript (jQuery) a mám základní znalosti Javy a C++. Z databázových jazyků využívám převážně MySQL, mám ale zkušenosti i s Transact-SQL. Velmi blízká je mi práce s programem Adobe Photoshop a o trochu méně pak s programy řady Autodesk (AutoCAD a Inventor). Orientuji se i v problematice počítačových sítí, práce s Windows Serverem (2003 a 2008) a Linuxem.

Junior internet Michal MajerKdyž zrovna nesedím u počítače, tak si rád přečtu knížku, shlédnu zajímavý film (ČSFD profil), nebo zajdu s kamarády na pivo. Pravidelně chodím na badminton, kdysi jsem sportovně hrával squash a rekreačně golf. 

Pravidelně a rád se účastním (nejen) technologicky zaměřených konferencí (např. WebExpo,  Junior Internet, a další). V březnu 2011 jsem právě na konferenci Junior Internet obsadil první místo v kategorii JuniorWeb (16-18 let). 

Proč KIWI? Mohlo by vás zajímat, proč si dávám do znaku zrovna ptáka kiwi. To proto, že jeden z mých životních cílů je žít na Novém Zélandu a již nyní pracuji na anglické verzi svého webu, abych nemusel své služby omezovat pouze na ČR. S národním symbolem NZ ve znaku chci získávat důvěru potenciálních klietů ze zámoří.

Napište mi
 Chci vědět cenu! Kontaktujte mne!
skype